Palata – Domov pro zrakově postižené, který se stal součástí pilotního programu výuky Psychobiografického modelu péče profesora Erwina Böhma v České republice, vypisuje výběrové řízení na pozice:

Pracovník v sociálních službách

Obsah práce:

  • přímá obslužná péče
  • individuální plánování služby klientů
  • role klíčového pracovníka

Nabízíme:

– trvalý pracovní poměr
– příjemné prostředí v klidné části Prahy a přátelskou pracovní atmosféru
– dobré platové podmínky včetně systému příplatků
– možnost vzdělávání v oblasti sociálních služeb
– bezplatné parkování přímo v areálu
– 5 týdnů dovolené
– benefity FKSP (např.příspěvek na rekreaci, závodní stravování, penzijní připojištění, masáže, příspěvek na kulturu apod.)
– nástup dle dohody

[/symple_column]

Požadujeme:

– základní, středoškolské vzdělání, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
– klidnou a empatickou osobnost
– umění komunikace, trpělivost a vstřícnost ke klientovi
– ochotu pracovat ve 12ti hodinových směnách (denní, noční)

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: krondakova@palata.cz

Pracovník/ce v sociálních službách - aktivizační

Náplň práce:

dle § 116 zákona 108/2006 Sb. (základní nevýchovná nepedagogická práce – aktivizace klienta)
provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti a provádění osobní asistence
individuální plánování s uživatelem sociální služby

Nabízíme:

-příjemné prostředí v klidné části Prahy a přátelskou pracovní atmosféru
– dobré platové podmínky
– zajímavou a kreativní práci
– benefity FKSP (např. příspěvek na rekreaci, masáže, závodní stravování apod.)
– účast na kulturních akcích

Požadujeme:

– SŠ, VOŠ, VŠ – sociální oblast výhodou
– kurz aromaterapie výhodou
– praxe v sociální oblasti výhodou
– umění naslouchat, komunikace, empatie
– kladný vztah k seniorům
– kreativnost, zručnost, nápaditost, schopnost nacházet a vymýšlet nové věci

Zasláním životopisu a dalších materiálů zájemce souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů organizaci Palata a to výhradně pro interní potřebu a pro účely náboru. Tento souhlas je poskytován na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

Kontaktní osoba: Simona Kronďáková, tel. 778 766 077 nebo 277 028 425.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na naši e-mailovou adresu: krondakova@palata.cz

Psycholog/psycholožka nebo psychoterapeut/ka

Nabízíme:

– příjemné prostředí v klidné části Prahy, přátelskou pracovní atmosféru
– závodní stravování
– zaměstnanecké výhody (např. příspěvek na dovolenou, masáže, příspěvek na penzijní připojištění
– parkování zdarma přímo v areálu
– zajímavou praxi,
– podporu profesního i osobního růstu
– mezioborovou spolupráci s lékaři, s klinickým logopedem

Požadujeme:

– Psycholog: VŠ vzdělání – jednooborová psychologie + alespoň ukončený tříletý výcvik
– Psychoterapeut: VŠ vzdělání + pětiletý ukončený psychoterapeutický výcvik, zájem o seniorskou a neuropsychologickou problematiku, příp. praxe s klienty se zdravotním postižením výhodou
– týmovou spolupráci
– příp. praxe s klienty se zdravotním postižením výhodou
– samostatnost, pečlivost, týmová spolupráce

Rozšiřujeme náš tým o 2 Všeobecné sestry/bratry

– provádění činností na základě indikace ošetřujících lékařů a na základě pracovní náplně
– účast na lékařských vizitách, provádění odběrů
– vedení předepsané dokumentace – převážně v PC formě
– týmová spolupráce s ostatními odbornými pracovníky a pracovníky sociálních služeb

Nabízíme:

– pracovní poměr na plný úvazek
– velmi dobré platové podmínky, včetně systému příplatků
– možnost hrazeného vzdělávání v oblasti sociálních a zdravotních  služeb
– zaměstnanecké výhody ( např.příspěvek na dovolenou, masáže, příspěvek na penzijní připojištění)
– levné ubytování

Požadujeme:

– vzdělání SZŠ, VOŠ, příp. VŠ, registrace nutností, praxe vítána
– práce v nepřetržitém provozu, denní, noční směny
– znalost práce na PC
– nutnost zodpovědného rozhodování

Spolupracovník do vrátnice na zástup za dlouhodobou nemoc

– ranní, odpolední směny ve  vrátnici. Ranní ( 5:30 hod. až 13:45 hod. ) a odpolední ( 13:15 hod. až 21:30 hod. ),  vždy 3 směny ranní, 3 směny odpolední a 3 dny volna.
– zaučíme minimálně 2 směny.
– vhodné i pro důchodce.

Nabízíme:

– benefity FKSP (např. příspěvek na rekreaci, masáže, závodní stravování..)

Požadujeme:

– pozitivní přístup k seniorům
– umění komunikace, trpělivost a vstřícnost

Kontakt:

Simona Kronďáková, personalistka
tel. 778 766 077 nebo 277 028 425
e-mail: krondakova@palata.cz

Palata – Domov pro zrakově postižené
Na Hřebenkách 737/5
150 00  Praha 5