Při rozhodování o poskytnutí prostor vnitřního kiosku a venkovního zahradního bistra v našem parku pro provozovatele jsme se přiklonili k možnosti pomoci neziskovým organizacím Etincelle a Startujeme.cz, které podporují mladé lidi s lehkým mentálním nebo kombinovaným postižením.
Jejich cílem je vytvořit pracovní příležitosti pro ty, kteří jsou často odsouváni mimo běžné pracovní příležitosti. A to, že dokáží být tito mladí lidé prospěšní sobě i ostatním a nechtějí  jenom čekat co přijde, nám dokazují každý den. Nabízejí různé druhy pečiva, koláčů, sendvičů, zmrzlin a dalších dobrůtek spolu s výtečnou čerstvou kávou a to vše navíc s příjemnou obsluhou.

Přijďte si pochutnat i Vy a podívejte se na video i  na našem Facebooku.

BISTRO NA KOLEČKÁCH

BISTRO NA KOLEČKÁCHPředstavujeme vám sociální projekt firmy Twin Catering. (Natočeno v Květnu 2018)Režie a kamera: Petr OrozovičStřih: Dan SuchařípaProdukce: Filip Zoubek………………………………………..Osoby a místa natáčení: Ledecká farma (Ledce u Slaného)Ivana Peštová, Josef Loužil, Robert Tokár, Tomáš Tkadlec, Richard NavaraŘemeslná pekárna Na Návsi (Kladno): Hanka Jandlová, Martin Šafařík, Alena Štípková, Zdeněk Doubek Výrobna studené kuchyně (Kladno): Irma Balážová, Jan Jírovec, Miloslava Šilhanová Baristé z Kavárny Mezi řádky (Praha):Jarda Puška, Marek KlusáčekHosté v bistru: (dobrovolníci) Leander Leisky, Majka KutliakováŘidič Citreonu: Jakub Knězů……………………………………….. Děkujeme za spolupráci a pomoc při natáčení: Eva Štorková, Richard Navara, Kateřina Broža, Zdeněk Doubek, Leander Leisky, Jakub Knězů Spot byl spolufinancován z projektu: Twin Catering – rozvoj nového sociálního podniku na 100%, CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_015/0001636 Speciální poděkování za poskytnutí exteriérů parku Palata:Palata – Domov pro zrakově postiženéwww.nakoleckach.cz

Zveřejnil(a) Startujeme & Etincelle dne Čtvrtek 2. srpen 2018